Betyg: 52013-07-17, kl 19:57, om Tappers vandrarhemUnderbart boende! Rent, mysigt och sköna sängar. Trevlig personal och lummig trädgård. Man återvänder gärna hit :)
Betyg: 12013-07-17, kl 18:50, om Lilleby VandrarhemFörsökte boka rum på lilleby,Började bra men sen frågade de om vi var rökare, de talade om att rökare inte var välkommna. Rökare förpestar sängkläder, ventilation m.m samt kastar fimpar överallt fick vi höra! Vi respekterar rökförbud, vi röker inte inomhus, vi kastar inte fimpar, men tydligen är man en andra klassens människa för det? Har aldrig fått ett sämre och otrevligt bemötande från ett boende. Ulf Lundberg Linda Norder
Betyg: 52013-07-17, kl 17:43, om StugcentralenSuveränt bra med olika alternativ, alla inkl. egen dusch och toalett samt kök. Trevlig personal, 100 meter från havet
Betyg: 52013-07-17, kl 14:31, om Cigarrkungenshus B&B och vandrarhemMycket negativ kommentar ovanför här, som visade sig inte stämma alls! Det var ju ett riktigt höjdarställe, en riktig 5 poängare. Både rum, frukost och personal var super. Hit vill jag igen! Vi ses!
Betyg: 52013-07-17, kl 13:47, om Cigarrkungenshus B&B och vandrarhemBland de bästa vi bott på, och det är många! Mitt i Åhus, nära till allt. Vi är nöjda.
Betyg: 22013-07-16, kl 15:01, om Borås Vandrarhem , Borås CampingRummet bestod av 4 hårda, nerklottrade våningsbäddar(trots vi bokat dubbelrum), några pallar från IKEA, ett bord och ett handfat. Krav på att man skulle städa innan utcheckning, men det fanns inget städmaterial tillgängligt. Dock mysigt nere vid vattnet. Möjlighet att hyra trampbåt. Inte överdrivet vänlig personal.
Betyg: 52013-07-16, kl 09:02, om Hedemora Vandrarhem SVIFEtt fantastiskt ställe med fantastisk personal! Det som inte gick att lösa fanns inte. Beställde frukost och det var supermysigt ordnat och gott.
Betyg: 52013-07-17, kl 19:57, om Tappers vandrarhem
Underbart boende! Rent, mysigt och sköna sängar. Trevlig personal och lummig trädgård. Man återvänder gärna hit :)
0 0 Från Vandrarhemskartan.seBetyg: 12013-07-17, kl 18:50, om Lilleby Vandrarhem
Försökte boka rum på lilleby,Började bra men sen frågade de om vi var rökare, de talade om att rökare inte var välkommna. Rökare förpestar sängkläder, ventilation m.m samt kastar fimpar överallt fick vi höra! Vi respekterar rökförbud, vi röker inte inomhus, vi kastar inte fimpar, men tydligen är man en andra klassens människa för det? Har aldrig fått ett sämre och otrevligt bemötande från ett boende.
0 1 Från Vandrarhemskartan.seUlf Lundberg Linda Norder
Betyg: 52013-07-17, kl 17:43, om Stugcentralen
Suveränt bra med olika alternativ, alla inkl. egen dusch och toalett samt kök. Trevlig personal, 100 meter från havet
0 0 Från Vandrarhemskartan.seBetyg: 52013-07-17, kl 14:31, om Cigarrkungenshus B&B och vandrarhem
Mycket negativ kommentar ovanför här, som visade sig inte
0 0 Från Vandrarhemskartan.sestämma alls! Det var ju ett riktigt höjdarställe, en riktig 5 poängare.
Både rum, frukost och personal var super. Hit vill jag igen! Vi ses!
Betyg: 52013-07-17, kl 13:47, om Cigarrkungenshus B&B och vandrarhem
Bland de bästa vi bott på, och det är många! Mitt i Åhus, nära till allt. Vi är nöjda.
0 0 Från Vandrarhemskartan.seBetyg: 52013-07-16, kl 16:41, om Systrar & Bönor Bed and Breakfast
Hello,
0 0 Från Vandrarhemskartan.seI am looking for a double room from 22.8.-24.8. Is there one available in your hotel?
Thank you!
[email protected]
Betyg: 22013-07-16, kl 15:01, om Borås Vandrarhem , Borås Camping
Rummet bestod av 4 hårda, nerklottrade våningsbäddar(trots vi bokat dubbelrum), några pallar från IKEA, ett bord och ett handfat. Krav på att man skulle städa innan utcheckning, men det fanns inget städmaterial tillgängligt. Dock mysigt nere vid vattnet. Möjlighet att hyra trampbåt. Inte överdrivet vänlig personal.
0 0 Från Vandrarhemskartan.seBetyg: 22013-07-16, kl 12:15, om Slussen Rumsuthyrning
Dyrt,dåliga sängar,lyhört,och inte så kul att få dela toa & dusch.
0 1 Från Vandrarhemskartan.seBetyg: 32013-07-16, kl 09:39, om Ängdala Vandrarhem
Lugnt och familjärt med strövområde
0 0 Från Vandrarhemskartan.serakt över vägen. Billigt och måttligt fräscht..rekommenderas.
Betyg: 52013-07-16, kl 09:02, om Hedemora Vandrarhem SVIF
Ett fantastiskt ställe med fantastisk personal! Det som inte gick att lösa fanns inte. Beställde frukost och det var supermysigt ordnat och gott.
0 0 Från Vandrarhemskartan.se